Ačiū

Jūsų žinutė gauta!

Susisieksime su Jumis per 24 val.

Su mumis susisiekti taip pat galite:

Kokios yra Jūsų kainos?

Mūsų kaina priklauso nuo paslaugų plano, darbo valandų skaičaus ir vestuvių lokacijos. Standartinių planų kainos svyruoja nuo 700 € iki 1400 € Kadangi kiekviena vestuvių istorija yra atskira ir individuali šventė - tikslią kainą, atsižvelgiant į Jūsų poreikius, pateiksime gavę trumpą informaciją apie Jūsų planuojamą dieną.

Iš kokio miesto esate?

Esame iš Vilniaus, bet dirbame visoje Lietuvoje ar Europoje. Nesvarbu, ar vestuvės vyks Vilniuje, ar Klaipėdoje, ar Viduržemio jūros saloje – jeigu norėsite, kad būtent mes įamžintume Jūsų šventę, atvyksime į Jūsų pasirinktą lokaciją!

Kaip rezervuoti Jūsų paslaugas?

Jeigu patinka mūsų darbų stilius ir norite, kad būtent mes fotografuotume Jūsų šventę - parašykite mums info@onedream.lt, paskambinkite telefonu +370 618 88852 arba užpildykite kontaktų formą ir susisieksime su Jumis patys. Data rezervuojama, kai pasirašome paslaugų teikimo sutartį ir sumokamas avansas už paslaugas. Jeigu gyvenate ar būnate Vilniuje, mielai susitiksime kavos puodeliui ir tiesiogiai pakalbėsime apie Jūsų šventės lūkesčius. Jeigu nėra galimybės susitikti Vilniuje – pakalbėsime per Skype :)
 

Kaip gaminami fotoalbumai?
Jūsų vestuvės yra istorija, o albume ji atsiskleidžia gražiausiai. Aukštos kokybės fotoalbumai su storais atvartais ir PRO kokybės spauda suteiks išskirtinį jausmą, žvelgiant į savo vestuvių nuotraukas po daugelio metų.
Klientams sukuriame albumų maketus pagal savo viziją, kuriuos prieš spausdinant suderiname su Jumis. Tikimės, kad mūsų kuriami fotoalbumai Jums patiks lygiai taip pat, kaip ir mums :)

 

Kur daryti vestuvių fotosesiją?

Lokacijas vestuvių fotosesijai mes pasiūlome atsižvelgdami į Jūsų dienos eigos planą, suknelės stilistiką ir kartu nusprendžiame kur fotografuosime. Kadangi daugeliui porų kyla natūralus klausimas dėl fotosesijos vietų - mes šį klausimą nuimame nuo savo klientų pečių ir pasiūlome kelis variantus dėl galimų fotografavimo lokacijų. 

O kas jeigu lis?

Visada fotosesijai nusimatome planą A (esant geram orui) ir planą B (esant itin prastoms oro sąlygoms).  Niekada nereikai bijoti lietaus, nes tai kartais netgi pagyvina ir suteikia nuotraukoms emocingumo. Tačiau jeigu Jūsų vestuvių diena bus labai vėjuota, itin šalta ir su dideliais krituliais - rinksimės planą B. Dažniausiai tai yra jaukios pastatų vidaus erdvės - dvarų salės, viešbučiai, studijos, galerijos ar senamiesčio kiemai su uždara erdve nuo lietaus. Mūsų tikslas, kad Jūsų vestuvių nuotraukos atrodytų nepriekaištingai, todėl stengiamės, kad Jums būtų komfortiška ir Jūsų netrikdytų didelis lietus, vėjas ar šaltis. 

Kodėl verta daryti priešvestuvinę fotosesiją?
Visada rekomenduojame savo klientams daryti fotosesiją prieš vestuves, kadangi:
- turėsite romantiškų ir tą gražų laukimo laikotarpį atspindinčių nuotraukų;
- galėsite pasidaryti bandomąjį makiažą ir pamatyti, kaip jis realiai atrodo nuotraukose (gal kažką pakeisti, gal įsitikinti, kad atrodote idealiai) 
- artimiau pažinsime vieni kitus, todėl jausitės dar labiau atsipalaidavę vestuvių dieną;
- svarbiausia – smagiai praleisime laiką! :)

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It's easy.

SEKITE MUS INSTAGRAM

@onedreamphoto

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

 +37061888852 | info@onedream.lt | Vilnius, Lietuva

©2019  OneDream Photography