• Saulius OneDream

,,When You photograph a face...you photograph the soul behind it.“


Dar viena nepaprasta ir ypatinga kelionė 2017 metų vestuvių fotografijoje baigta. Esu dėkingas Dievui, kad turiu akis, kuriomis galiu matyti mane supantį pasaulį ir žmones. Turiu rankas, kuriomis galiu fotografuoti. Turiu protą, kuriuo galiu kurti. Apskirtai, esu dėkingas likimui, kad turiu fotografiją savo gyvenime.

      Šį vestuvių sezoną padaryta daugiau nei 23 tūkstančiai kadrų, užmegzta pusšimtis naujų pažinčių, nuvažiuota keli tūkstančiai kilometrų ir pamatyta milijonas tikrų, nuoširdžių šypsenų. Nuo šiandien daugiau laiko savo šeimai, daugiau laiko sau ir draugams. Bet tas atokvėpis kolkas tik trumpam, nes mintyse jau sukasi naujos kūrybinės idėjos, dar didesni siekiai ir tikslai kitiems metams, kurie bus dar stipresni, su dar daugiau nerealių emocijų ir naujų herojų.

          Ačiū tiems, kurie mumis pasitikėjo, patikėjo įamžinti savo svarbiausius gyvenimo momentus ir leidosi kartu į kūrybinę kelionę. O jeigu dar tik ieškote fotografo savo šventei - susisiekite, tikiu, kad patirsime pačių tikriausių ir nerealiausių akimirkų!

              ,,When You photograph a face...you photograph the soul behind it.“ – Jean Luc Godard

11 views

 +37061888852 | info@onedream.lt | Vilnius, Lietuva

©2020  OneDream Photography

Vestuvių fotografas / Fotografas vestuvėms / Vestuvių fotografai / Fotografai vestuvėms / Vestuvių fotosesija /Vestuvių fotografas Vilniuje / Vestuvių fotografas Kaune / Vestuvių fotografas Klaipėdoje / Vestuvių fotografai Italijoje / Wedding Photographer / Fashion Wedding photographers / Wedding photography