• Saulius OneDream

Patarimai planuojantiems vestuves. Tobulos vestuvių nuotraukos – laimingų jaunavedžių atspindys.

Updated: Jun 25, 2018


Vestuvės – ypatingas momentas gyvenime, kurį kiekvienas nori prisiminti kaip gražiausią ir svarbiausią akimirką, todėl, negailėdami jėgų, kruopščiai planuojame kiekvieną tos dienos detalę. Suknelė, tortas, tuoktuvių vieta, gėlės, muzika – dalykai be kurių neįsivaizduojama ši šventė. Kaip ir be nuotraukų, kurios suteikia prisiminimams materiją ir po daugelio metų nukelia atgal į geriausias dienas mūsų gyvenime!           Pasidalinsime su Jumis savo praktiniais patarimais, kad Jūsų vestuvių dienos šventės nuotraukos sukurtų Jums geriausius prisiminimus net ir po daugel metų!


Atlikite namų darbus

    Pirmiausia, planuojant vestuvių šventę, skirkite laiko atsirinkti, kas bus Jūsų šventės dalimi. Renkantis fotografą, rekomenduojame peržvelgti darbus, pabendrauti su pačiu fotografu ir tik tada nuspręsti. Peržvelgus darbus, pagalvokite, ar tai priimtinas stilius Jums? Tačiau niekada nedarykite skubotų išvadų, nes, labai svarbu yra bendravimas ir ryšys tarp jaunųjų ir fotografo. Patikėkite, jeigu bus ryšys – Jūs būsite labiau atsipalaidavę ir jausitės laisvesni prieš objektyvą, savaime nuotraukos bus natūralesnės ir iškalbingesnės.     Susiderinkite fotosesijos lokacijas, turėkite planą A (esant gražiam orui) ir planą B (esant blogom sąlygom). Juk tikrai norite kuo mažiau nemalonių netikėtumų Jums tokią svarbią gyvenimo dieną? Profesionalus vestuvių fotografas visada turės patarimų ir idėjų, todėl susiderinkite kartu visas šventės detales.

Ne ką svarbiau yra tai kaip mes atrodome. Juk kai gerai atrodome tai ir jaučiamės užtikrinčiau? Todėl ypatingai didelį dėmesį jaunosioms reikia skirti savo vestuvių suknelei, makiažui ir šukuosenai. Neekspermentuokite - rinkitės profesionalus!

Jaunikiui nepatingėti prisitaikyti kostiumą, kad būtų nei per didelis, nei per mažas. Lengvas makiažas jaunikiui vestuvių dieną irgi rekomenduojamas!

Darykite priešvestuvinę fotosesiją 


Priešvestuvinė fotosesija -  tai dar vienas būdas, padėsiantis Jums labiau atsipalaiduoti vestuvių dieną, priprasti prie objektyvo, papildyti savo būsimos šeimos nuotraukų albumą, sukurti svečiams ar tėvams dovaną, o fotografui geriau Jus pažinti. Darant priešvestuvinę fotosesiją, rekomenduojame pasidaryti ir bandomąjį makiažą, tam pačiam grožio salone, kuriame užsirašėte vestuvių dienai. Tai leis Jums suprasti, ko tikėtis per vestuves, pamatyti, kaip atrodysite nuotraukose, ir, jeigu kažkas netiks, išsakyti savo pastebėjimus, kad vestuvių dieną atrodytumėte tobulai!

Būkite savimi. Pasitikite gyvenimą su šypsena 

   Išaušo Ta diena. Kokia ji bus? Ji bus tokia, kokios norėsite ir kokią patys susikursite. Neleiskite paprastiems nereikšmingiems dalykams gadinti Jums tokios brangios šventės. Vestuvių fotografas turi užduotį įamžinti Jus ir Jūsų istoriją, todėl būkite savimi, nestresuokite, Juk tai darote ne dėl kažko kito, o dėl savęs. Nesuteikite nenumatytoms aplinkybėms progos gadinti Jūsų šventės, juk neplanuotų situacijų gali būti kupina visa diena, todėl leiskitės į tą nuostabią dienos kelionę pasiruošę ir pozityviai nusiteikę. Pasitikite kiekvieną netikėtumą su šypsena, kurią vestuvių fotografai mielai užfiksuos ir perkels į nuotraukas.

Komandinis darbas 

    Visi norime gražios istorijos, kurią galima būtų prisiminti, žvelgiant į vestuvių dienos nuotraukas. Todėl nepamirškite, kad ta istorija esate Jūs, o rezultatas nuotraukose priklauso nuo kelių komponentų:

  1. Fotografo profesionalumo ir gebėjimo perteikti Jūsų emocijas;

  2. Jaunųjų nusiteikimo ir noro;

  3. Atsipalaidavimo;

  4. Atliktų namų darbų (stilinga vestuvinė suknelė, geras makiažas ir šukuosena, priderintas kostiumas jaunikiui);

  5. Teigiamų minčių.

Vestuvių fotografija yra kaip komandnio žaidimo pavyzdys. Žaidimo rezultatas priklauso nuo komandos, kurią sudaro fotografas su jaunaisiais, todėl, kaip jau minėjome, ypatingai svarbus ryšys tarp vestuvių fotografo ir jaunųjų. Nepamirškite, kad fotografas yra tas žmogus, kuris vestuvių dieną praleidžia bene daugiausia laiko su jaunaisiais. Tad pasirinkite Jūsų sieloms giminingą fotografą.


Sustabdyti vaizdų tėkmę laike 

  Mėgaukitės kiekviena akimirka. Neskubėkite. Džiaukitės. Būkite čia ir dabar. OneDream Photography akcentuoja šiuos patarimus kiekvienai jaunavedžių porai. Vestuves galime palyginti su kelione į Paryžiaus Luvro muziejų: kai kurie žmonės jį prabėga per pusdienį ir tiesiog užsideda varnelę ,,check‘‘ – buvau. Kitiems net ir savaitės gali neužtekti neskubant ir įsijaučiant į kiekvieną meno kūrinį. Tai ir yra esmė gyvenime ir vestuvėse. Juk nenorite, kad vestuvės būtų pažymėtos ,,check‘‘ – atlikta :)

​   Kiekvienas savo šventę įsivaizduojame savaip, todėl profesionalūs vestuvių fotografai visada stengsis sukurti iškalbingą dienos fotoistoriją, kuri džiugins Jūsų akis ir primins apie Jus po daugelio metų, vartant vestuvių dienos fotoalbumą. Linkime išsirinkti geriausiai Jus atitinkantį vestuvių fotografą ir džiaugtis savo šventės momentais!

Jūsų vestuvių fotografija

OneDream Photography www.onedream.lt


 +37061888852 | info@onedream.lt | Vilnius, Lietuva

©2020  OneDream Photography

Vestuvių fotografas / Fotografas vestuvėms / Vestuvių fotografai / Fotografai vestuvėms / Vestuvių fotosesija /Vestuvių fotografas Vilniuje / Vestuvių fotografas Kaune / Vestuvių fotografas Klaipėdoje / Vestuvių fotografai Italijoje / Wedding Photographer / Fashion Wedding photographers / Wedding photography