• Saulius OneDream

Ačiū už 2017 - Pirmyn į 2018


Kaskart besibaigiant metams užplūsta dvejopi jausmai. Džiaugiesi, kad lyg švariame popieriaus lape prasideda kita istorija, bet kartu ir liūdi, kad prabėgo dar vieni metai ir galbūt liko nepadarytų darbų, kuriuos sau pasižadėjome prieš praeitus Naujus metus. Liko neaplankytų artimų žmonių ar neapkabintų senų draugų. Ir taip tiesiog galvoju, kad Nauji metai yra tik dar vienas skaičiaus pasikeitimas kalendoriuje.

Ties Naujais metais niekas nei prasideda, nei pasibaigia. Ties metų slenksčiu neužsibaigia viena istorija ir neprasideda kita. Mūsų gyvenimo romanas rašomas nuolatos. Tad, jeigu turite ateities planų ir darbų - darykite juos šiandien, nereikia laukti Naujų metų. Jeigu yra neaplankytų artimų žmonių ar neapkabintų draugų - paskambinkite, aplankykite Juos jau dabar. Eikime į pasaulį atvira siela ir priimkime tai, ką duoda gyvenimas - džiaukimės net ir lietumi :) Tiesiog noriu pasakyti visiems AČIŪ už puikias emocijas ir geras akimirkas, kurias patyrėme kartu 2017 metais, ir linkiu, kad ne 2018 metai būtų geresni ir laimingesni, o, kad kasdien galėtume sakyti - ,,Šiandien yra pati geriausia diena!" Laimingų Naujų metų!


Saulius

39 views

 +37061888852 | info@onedream.lt | Vilnius, Lietuva

©2020  OneDream Photography

Vestuvių fotografas / Fotografas vestuvėms / Vestuvių fotografai / Fotografai vestuvėms / Vestuvių fotosesija /Vestuvių fotografas Vilniuje / Vestuvių fotografas Kaune / Vestuvių fotografas Klaipėdoje / Vestuvių fotografai Italijoje / Wedding Photographer / Fashion Wedding photographers / Wedding photography