ATSILIEPIMAI

 Dar daugiau klientų atsiliepimų rasite mūsų facebook paskyroje. Kiekvienose vestuvėse mes siekiame išlaikyti aukščiausią paslaugų kokybės kartelę, todėl mums yra labai svarbi visų Jūsų nuomonė, nes tai leidžia mums tobulėti. Savo atsiliepimą apie OneDream Photography paslaugas galite palikti mūsų facebook puslapje arba paspaudę žemiau esančią nuorodą :) 

AČIŪ jums, Sauliau ir Erikai, už tą lietingos dienos praskaidrinimą – pamačius jus nuo mūsų veidų nedingo šypsenos, nes skleidžiate tą šiltą ir džiaugsmingą atmosferą visą dieną ☺ Jūsų entuziazmas, profesionalumas, organizuotumas, drąsa (išprašyti visus iš krepšinio aikštelės dėl tobulo kadro), nuoširdumas, atsidavimas visais 100% matosi bendraujant su klientais, kurie tampa jūsų draugais 🙂 Prieš jūsų objektyvą jautėmės ramiai ir atsipalaidavę, o nuotraukos - NUOSTABIOS!!! Pagautos šiltos ir jautrios akimirkos, kurias prisiminsime visą gyvenimą 😊 Geriausi atsiliepimai, didžiausios rekomendacijos ir šilčiausi linkėjimai nuo mūsų keliauja jūsų komandai 🙂

Ieva ir Vladimiras

Puiki komanda! 🙂 Rezultatas - aukščiausio lygio!👍🏼 Žiūrint nuotraukas, širdys virpėjo kaip ta pačia diena, ir graudinomės, ir šypsojomės, o tai ir svarbiausia įamžintuose momentuose - palikta emocija.☺️ Nuo pat pradžios labai pozityviai nuteikiantys vyrukai ir tai nepalieka įtampos ir barjeru bendradarbiaujant.😉 Buvo didelis malonumas.🙂 Begalinis AČIŪ Jums!🤗

Neringa ir Ernestas

Negalim nepasidalinti emocijomis po nuotraukų peržiūros. Jos nuostabios! Ir visos tokios gražios! Net sunku išrinkti labiausiai patikusias.... :) Nustebino labiausiai žinoma jų kiekis, tikrai nesitikėjom tiek daug 🙈 Kai pradėjom planuoti vestuves, Jūs buvot pirmieji, kuriuos pasirinkom savo šventei. Ir per visus metus buvo žmonių, kuriuos keitėm, dėl ko persigalvojom, ir Jūs pirmieji ir vieninteliai, dėl kurių nekilo jokių abejonių. Ir savo pasirinkimu esam labai patenkinti! Rezultatas viršijo mūsų lūkesčius :) O Jums ir toliau linkime šitaip atsidavus ir su aistra paliudyti dar daugelį gražių švenčių! AČIŪ ❤❤❤

Roberta ir Darius

Nuoširdus AČIŪ OneDream Photography fotografams Sauliui ir Erikui už talentą, charizmą, profesionalumą, rūpestį, polėkį, šilumą ir tikras emocijas mūsų šventės dieną (ir ne tik) 😊 Jūs leidote mums būti savimi ir mėgautis kiekviena akimirka. Viso to puikus rezultatas – NUOTRAUKOS – estetikos, grožio ir meilės kupinas prisiminimas mums🙂❤️

Rūta ir Ligitas

Tik geriausios rekomendacijos! Ačiū už profesionalumą, draugišką bendravimą bei sukurta jaukią atmosferą, kad galėjome visiškai nesijaudinti ir būti atsipalaidavę fotosesijos metu. ;) Jūs nuostabūs!

Julija ir Tomas

Profesionalūs, talentingi ir draugiški fotografai. Fotosesija mūsų vestuvių dieną buvo puikiai suplanuota, mėgavomės kiekviena akimirka. Gavome elegantiškas ir profesionalias nuotraukas. Tikrai rekomenduojame.

Monika ir Ralf

Aukščiausio lygio fotografas ;) Vestuvinės nuotraukos nuostabios :) O mūsų stresuotą "Tą dieną" fotosesijos metu padarė šiltą, linksmą ir jaukią :)

Laura ir Vaidotas

Jūs nuostabūs! Darbas su Jumis buvo lengvas ir smagus, emocijos geriausios. Ačiū, Sauliau, už nuoširdų atsidavimą savo darbui, mes matome ir jaučiame,kad myli tai ką darai ir tuos, kurie stovi prieš kameras;) Profesionalumas 100%.

Asta ir Virginijus

Nuostabūs, šilti żmonės! Su Jumis diena buvo puiki! Ačiū už gražias mūsų vestuvių nuotraukas, kas matė visi tik gyrė jas! Kaip rekomendavome, taip ir toliau rekomenduosime visiems!

Gintarė ir Justas

Džiaugiuosi, kad savo svarbią gyvenimo dieną įamžinti patikėjau fotografui Sauliui. Nuoširdus žmogus, degantis aistra savo darbui/hobiui/pašaukimui. :) visada atsiminsiu Jūsų paprastumą ir gerą atmosferą. Vis dar svarstantiems- rekomenduoju 200 % :)

Simona ir Rimvydas

Patys pačiausi!!! Su jais gera nuotaika garantuota, šypsenos iš veidų nedingsta.
Profesionalumas, patarimai, šiltas bendravimas ir sukurta nuostabi atmosfera padėjo mums atsipalaiduoti, o kelios valandos prabėgo kaip kelios minutės.
Rekomenduoju tik OneDream ir TIK ONEDREAM!!!

Agnė ir Vilius

Rekomenduojame šią nuostabią komandą :) su jumis diena buvo nuostabi, net nepastebėjome kai ji praėjo :) o gautos nuotraukos pranoko lūkesčius :) meniškai užfiksuotos visos šventės akimirkos, neįprasti fotografavimo kampai ir įdomios kompozicijos :) džiaugiamės, kad Jus pasirinkome :) 

Lina ir Dainius

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

 +37061888852 | info@onedream.lt | Vilnius, Lietuva

©2019  OneDream Photography