APIE MUS

RYŠKI DINAMIŠKA AISTRA!

Labas, esu fotografas Saulius Aliukonis, OneDream Photography vestuvių fotografijos brand'o įkūrėjas. Mėgstu keliones, aktyvias veiklas, bendravimą ir naujas pažintis. Mano pomėgiai leidžia nesustoti vietoje, suteikia galimybę nuolat tobulėti ir atskleisti gražiausias gyvenimo akimirkas per vizualinį meną. Vestuvių fotografijoje mane žavi sutikti nauji žmonės ir jų istorijos. Džiaugiuosi, kad galiu būti Jūsų svarbiausių gyvenimo akimirkų dalimi ir visa tai įamžinti. Tikriausiai, dėl šių priežasčių fotografija ir yra neatsiejama mano gyvenimo dalis nuo 2013 metų!

OneDream Photography - Aistra, Kūrybiškumas ir Energija. Šie žodžiai tiksliausiai apibūdina mūsų komandą! Dirbame ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, todėl jeigu norėsite, kad būtent mes įamžintume Jūsų šventę - atvyksime į bet kurią pasaulio vietą. OneDream Photography komandai yra svarbu ne tik sukurti nerealias nuotraukas, bet kartu būti Jūsų vestuvių dienos dalimi: siekame, kad jaustumėtės laisvi, atsipalaidavę ir kartu patirtumėme tik geras emocijas! 

Mūsų poros renkasi mus dėl ryškaus, dinamiško ir aistringo nuotraukų stiliaus. Jeigu ir Jūs taip įsivaizduojate savo vestuvių istoriją - mums pakeliui!

MŪSŲ INSTAGRAM

 +37061888852 | info@onedream.lt | Vilnius, Lietuva

©2020  OneDream Photography

Vestuvių fotografas / Fotografas vestuvėms / Vestuvių fotografai / Fotografai vestuvėms / Vestuvių fotosesija /Vestuvių fotografas Vilniuje / Vestuvių fotografas Kaune / Vestuvių fotografas Klaipėdoje / Vestuvių fotografai Italijoje / Wedding Photographer / Fashion Wedding photographers / Wedding photography